Гривнева мільйонерша з Хмельниччини отримує компенсацію за житло

0
13842
Олена Копанчук і ще хтось

На сайті Верховної ради оприлюднили список народних депутатів, які у квітні цього року отримали компенсацію за проживання у Києві. Всього назбиралося 52 нужденних. Серед них і представниця Хмельниччини Олена Євгенівна Копанчук.

А днями Олена Євгенівна оприлюднила свою електронну декларацію. Це той випадок, коли читаєш і розумієш, людина таки потребує ще певної матеріальної допомоги.

Якщо дуже коротенько, то сімя «слуги народу», а саме від цієї політичної сили керівник адвокатського об’єднання «Копанчук і партнери» потрапила у парламент, має 4 квартири і 15 земельних ділянок. Це якщо не рахувати нерухомості, яка залишилася у тимчасово окупованому Севастополі.

З рухомим майном тут також все дуже добре – чотири машини, три з яких належать саме пані Олені. Цікаво, що останню машину вона придбала у квітні минулого року. Мова йде про «Porshe macan», 2017 року випуску. І заплатила за неї пані Копанчук всього мільйон п’ятсот тисяч гривень.

На банківському рахунку вона зберігає 143 тисячі гривень. А ось готівкою тримає мільйон сто тисяч гривень.

Словом це саме той випадок коли без отих 20 тисяч гривень компенсації за номер в готелі, людина навряд чи звела б кінці з кінцями.

Такі вони, ці «слуги народу»…

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ