Два «слуги народу» від Прикарпаття так бідують, що отримують компенсацію на житло

0
4844

На сайті Верховної ради оприлюднили список народних депутатів, які у квітні цього року отримали компенсацію за оренду житла або винайм готельного номера.  Всього таких назбиралося 52. Є серед них і представники Прикарпаття. Що цікаво, обоє представляють одну і ту ж політичну силу. Як це не дивно – «Слугу народу».

Едуард Прощук і Олександр Матусевич отримали по 20150 гривень компенсації.

А днями вони оприлюднили свої електронні декларації. Щоб не розписувати усе чим володіють народні обранці, зупинимося тільки на коштах, які вони зберігають у банках чи готівкою. І тут будемо дивитися лише не ті кошти, які належать саме їм, а членів сімей залишимо у спокої.

Отже Едуард Прощук довірив банку на зберігання 22332 гривень і 8856 доларів. А ось готівкою у нього таки трохи більше – 40 тисяч доларів, 15 тисяч євро і 170 тисяч гривень.

А ось в Олександра Матусевича фінансова ситуація така, що не те, що плакати, ридати хочеться. Після того як він два роки тому придбав «VOLKSVAGEN PASSAT» вартістю трохи більше мільйона гривень, гроші у цій сім’ї довіряють зберігати тільки тещі. Але ж ми членів сімей не чіпаємо.

Словом є на Прикарпатті два «Слуги народу», які дуже бідують. Може б то якийсь фонд благодійний для них організувати?
БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ