Юлія Тимошенко у Тернополі обіцяла стільки, що позаздрить і Арсеній Яценюк

0
1541

Сьогодні у Тернополі побувала жінка, яка дуже хоче. Дуже хоче стати Президентом України. Настільки хоче, що готова обіцяти що завгодно.

Проблема лише у тому, що Юлія Володимирівна не оригінальна у своїй поведінці. Пригадую, був такий собі Арсеній Яценюк, дуже близький знайомий одного народного депутата від Тернопільщини. Так ось, Арсеній Петрович, будучи в опозиції, на високій трибуні міцно бив себе п’яткою у груди і розповідав про газ. Про те, що газу, який видобувають в Україні, вистачить для власних потреб і буде він дешевим-дешевим. А потім Арсеній Петрович добрався таки до владної годівнички. І тут з’ясувалося, що насправді газу в Україні дуже мало. Настільки, що його заледве вистачає, щоб заправити запальничку керівника «Нафтобазу». Тому газ доводиться купувати за кордоном, а там він дорогий. І з кожним роком усе дорожчий й дорожчий. Хоча дорожчим і дорожчим його уже робить наступник Арсенія Петровича біля тієї годівниці.

І сьогодні у Тернополі Юлія Тимошенко вирішила велосипед не видумувати і попіаритися на темі газу. Усе те саме – немов під кальку. Газ в Україні є, його багато і він дешевий. Доларів 90 за тисячу кубометрів. І то по максимуму. Скільки він там коштує по мінімуму, Юлія Володимирівна озвучити чомусь посоромилася. Попри це відкрила велику таємницю, що ціну на газ встановлює уряд. Як же вона, ставши Президентом, планує цю ціну змінювати, жінка, яка дуже хоче, поки що не розповіла.

Зате розповіла, що готова докласти максимум зусиль для розбудови справедливої держави і буде особисто піклуватися про добробут кожного громадянина.

Ви у це вірите? Я чомусь ні…

Марко КЛЕВЕЦЬ, блогер

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ