Юлія Тимошенко нарешті купить собі квартиру

0
401

Думаю ні для кого не є таємницею, що лідер партії «Батьківщина» Юлія Володимирівна Тимошенко один з найбідніших українських політиків.

Багато років усі сили і наявні кошти Юлія Володимирівна віддавала на боротьбу з усілякими режимами. Хто б не був біля влади пані Тимошенко завжди була в опозиції. Навіть якщо мова йшла про вчорашніх соратників.

Заклопотана особистою боротьбою. А також боротьбою за світле майбутнє пані Тимошенко не мала часу подумати про себе. Тому і доводилося їй жити переважно на орендованих квартирах. Добре, що хоч траплялися у житті добрі люди завжди готові виділити для Юлії Володимирівни якийсь куточок. Хто розкладачку у ньому поставить, а хто й матрацик надувний кине.

Ось і в останній її декларації вказано, що орендує вона будиночок площею майже 600 квадратних метрів.

Але тепер можна сподіватися, що Юлії Володимирівні більше не доведеться проситися до когось переночувати. Принаймні тепер у неї є гроші щоб придбати собі хоча б квартиру у київській комуналці.

24 квітня цього року Юлія Володимирівна у своїй електронній декларації вказала, що отримала майже півтори мільйона гривень. І отримала їх пані Тимошенко як компенсацію за шкоду заподіяну політичними репресіями 2011-2014 років.

Якщо так піде і далі то наступним мільйонером має стати ще донедавна генеральний прокурор Юрій Луценко, який також у ті роки репресіям усіляким піддавався.

Цікаво, чи довідавшись про щастя, яке випало на долю Юлії Володимирівни, Арсеній Яценюк кричав: «Юля, Юля», чи від розпачу кусав лікті, що він «репресованим» не був?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ