Тернопільський «слуга народу» вже критикує уряд, за який сам і голосував

2
960

Народний депутат від Тернополя Андрій Богданець на своїй сторінці у Фейсбук висловив невдоволення деякими діями уряду щодо боротьби з коронавірусом.

Зокрема «слузі народу» не до вподоби заборона виїзду за кордон на сезонні роботи. Пан Богданець зауважує, що минулого року заробітчани перевели в Україну майже 16 мільярдів доларів. Крім того, така заборона є прямим порушенням прав людини.

Також народний депутат вважає, що не зовсім правильно дозволяти торгувати супермаркетам і закривати ринки. Адже від цього найбільше страждають фермери.

Не до вподоби нардепу і заборона продавати гарячі напої у кавових апаратах, у той час як на заправках їх продають.

За кілька днів до закінчення карантину Андрій Богданець дуже сподівається, що уряд зверне увагу на ці недоліки і усуне їх.

Не варто нагадувати, що у парламент пан Богданець потрапив під брендом «слуги народу». І що саме ця політична сила і призначила цей уряд.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Шановний пане Богданець (злодій деревини) заткни свою пельку і не квакай, набрали в партію випадкових людей і Вони ще будуть диктувати свої правила, опублікуй свою біографію і як потрапив у Тернопіль і як став депутатом і хто стоїть за твоєю спиною.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ