Заступник міського голови на Тернопільщині вимагав хабар, бо втомився бути бідним

2
1344

Кілька днів тому на Тернопільщині під час спроби отримання хабара затримали заступника міського голови. Чиновник вимагав у підприємця за встановлення білбордів 800 доларів.

Згідно із законодавством, прізвище затриманого не розголошують, але дехто не виключає, що мова йде про заступника Чортківського міського голови з питань ЖКГ Олега Недокуса.

Завжди цікавило, що спонукає чиновників і посадовців різного рівня вимагати хабарі. І вирішив ознайомитися з електронною декларацією Олега Зіновійовича Недокуса.
Він є одним із співвласників житлового будинку площею 50 квадратних метрів у селі Ягільниця Чортківського району. Але там йому належить усього 1,3 відсотки.

Власником будинку у селі Біла того ж району площею 244 квадратних метри вказаний Зіновій Степанович Недокус. Можливо і родич, а може просто однофамілець.

Є у власності сім’ї Недокусів дві земельні ділянки. Одна площею 2190 квадратних метрів, інша – 911 квадратів. Але власником обох є дружина Олега Зіновійовича Ольга Теодозіївна. Останню ділянку вона придбала у листопаді минулого року за 29670 гривень.

Єдине, чим у цьому житті володіє сам Олег Недокус, це вантажний автомобіль марки «ГАЗ». Придбав він його у 2015 році. А наступного року у сім’ї Недокус з’явився ще один автомобіль – марки KIA, 2008 року випуску. Але власницею є знову ж таки дружина.

Олег Недокус не вказав, що володіє готівковими коштами ні у банках, ні під подушкою.
А зарплатня його минулого року склала 116152 гривень. Це у середньому 9 тисяч 679 гривень на місяць. А ще він отримав 6406 гривень соціальних виплат. І трохи більше 300 тисяч за відчуження нерухомого майна. У 2017 році Олег Недокус вказував, що є власником квартири площею 40 квадратних метрів у Чорткові. Цього року він цю нерухомість не вказав і, судячи з усього, саме за неї і виручив вищевказану суму.

Словом, важко чоловікові жилося, ледь зводив кінці з кінцями. Набридло йому бідувати і вирішив покращити матеріальне становище за допомогою хабара. А 800 доларів – це трохи більше двох його місячних зарплат.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Впіймали, зважили, відпустили … ?

    Та все ж – “нехай живе наш суд: найкорум…, найгуманніший суд у світі!”

  2. Сезон «спортивної риболовлі» в місті, очевидно, розпочався. Поки що «клює» лише «мальок». ) ))

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ