Дуже красива дівчина з рожевим волоссям презентує у Тернополі книжку про паркур

0
692

Осінь. Депресія чи вибух енергії? Кожен сам вирішує, що обрати, але часом обставини сильніші за силу волі…

І тут на допомогу прийде унікальна та гаряча презентація книжки від сучасної молодої письменниці зі Львова. У її арсеналі вже не одна книжка, які відзначені перемогами всеукраїнського та міжнародного рівня, та які є глибокими за суттю та аналізом непростих психологічних ситуацій, у які потрапляють їхні головні герої.

Зустрічайте: перша в Україні книга про паркур – «Зграя» від Анастасії Нікуліної – тієї, хто на собі випробував екстримальний вид спорту і добре знає, як це: падати і літати. І вже завтра авторка готова розказати про свій досвід вам!

Хочете побачити, який він – світ екстриму – читайте вже цієї осені!

Настя, хто герої твоєї чергової книги?  Їм – майже 18 вісімнадцять, і кожен має що приховувати. П’ятеро хлопців щодня кидають виклик міським висоткам і самим собі.

Паркур, це не тільки вид спорту, чи не так? Це стиль життя, постійний челендж, звичка робити неможливе. Адже, коли ти трейсер, меж не існує: є лише перешкоди. Загадкова незнайомка Таша – новий друг чи ще одне випробування? Чи зможуть вони протистояти небезпеці й подолати власні страхи? Без команди їм буде важко, але разом вони завжди сильніші, разом вони – «Зграя»

Коли і де буде презентація новинки? Хочете дізнатися більше про трейсерів – тих, хто щодня кидає виклик собі та міським висоткам – приходьте 7 листопада о 18:30 у книгарню «Є» (вул. Валова, 5-9), а також в Коопертиавному теїнікумі – о 13:00. Зарядимося паркуром під час презентацієї книги у рамках туру авторки! Драйв та позитив – гарантовано! Буде гаряче!

матеріал підготувала Наталія Волотовська

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ