У Тернополі і надалі будуть знущатися з тварин, бо це дозволяє закон

0
105

У публікації «Чи можуть у Тернополі заборонити виступати пересувним циркам» сайт Про Те спробував спрогнозувати, що чекає петицію, у якій Людмила Богданівна Чеховська просила заборонити у Тернополі діяльність пересувних цирків з тваринами.

Петиція ця була зареєстрована 24 травня і доволі швидко набрала необхідну кількість голосів на свою підтримку. І у міській раді на цю петицію дали відповідь.

Але проблема у тому, що схожа петиція і відповідь на неї уже були. Тоді у міській раді посилалися на Закон України від 22 червня 2017 року № 2120-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження гуманного ставлення до тварин». І цього разу там вирішили не винаходити велосипед, а згадати цей самий Закон.

Тільки не варто у цьому місці почати кидати каміння у будиночок на вулиці Листопадовій, 5. Проблема не в тому, що там хтось проти гуманного відношення до тварин і комусь хочеться, щоб до Тернополя частіше приїжджали цирки, у яких цих тварин мордують. Проблема у тому, що Закон це дозволяє робити. А міська рада його ні відмінити, ні порушити не може.

Такі спроби в Україні вже були. І у Львові, і у Рівному. Але в обох випадках суд відміняв такі рішення.

Тому якщо тернополяни таки не хочуть, щоб у місто приїжджали пересувні цирки з тваринами, потрібно шукати інші методи впливу – провадити роз’яснювальну роботу серед людей і бойкотувати усілякі шапіто тощо.БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ