Уже і не знаєш – співчувати таким тернополянам чи сміятися з них

0
507

Тільки не кажіть, що тернополян не попереджають не довіряти різноманітним шахраям. Попереджають і то постійно. Тому і важко зрозуміти, як у наш час, коли усі вміють користуватися Інтернетом,ще знаходяться люди, які так легко ведуться на давно відомі шахрайські схеми.

Днями одна тернополянка розповіла по телефону «працівнику банку» усі свої персональні дані. «Працівник» подякував за надану інформацію. А дякувати таки було за що – він спокійно і без над зусиль завдяки цим даним «заробив» 11 тисяч гривень.

Іншій же терноплянці у «Вайбері» невідомий написав, що її друг важко побив якогось хлопця. Той тепер у лікарні, а друга потрібно рятувати від криміналу. А врятувати може 1300 доларів. Ось тільки у тернополянки таких грошей не виявилося. Після короткого торгу зійшлися на 300 доларів і 200 євро. Дівчина сама привезла їх у вказане місце і віддала якійсь жінці.

У цьому місці варто було б нагади, що правоохоронці постійно попереджають… А для чого? Все одно знаходяться люди, які так легко віддають свої гроші хтозна кому.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ