Уже на початку червня тернополяни почнуть отримувати питну воду значно кращої якості

0
495

Шановні тернополяни, запам’ятайте, що починаючи з 00 годин 30 травня не варто крутити крани у своїх помешканнях. Води у них все одно не буде. У першу чергу це стосується жителів мікрорайонів «Сонячний», «Аляска», «Канада», «Східний», «Дружба», «Пронятин», «Кутківці» і «Березовиця». Не буде також води на вулицях Глибока, Малишка, Дівоча, Польова, Сонячна, Новосонячна. А мешканці сіл Івачів Горішній, Івачів Долішній, Чистилів, Плотича, Гаї Шевченківські, Гаї Чумакові, Біла, Петриків, Байківці повинні згадати, що воду можна набрати і у криниці. До слова, у центральній частині міста вода мала би бути.

Відсутність води пов’язана із плановим промиванням водопровідних мереж. Крім того працівники «Водоканалу» спробують також виконати комплекс робіт, який неможливо виконати, коли є вода.

Повністю знову насолодитися водою у кранах тернополяни зможуть зранку 1 червня. Хоча у деяких оселях вода може з’явитися ще 31 травня. Але як заведено у таких випадках, буде вона ще гіршою, ніж завжди.

А ось адміністрація КП “Тернопільводоканал” просить вибачення у споживачів і нагадує, що після кожного такого промивання якість питної води значно поліпшується.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ