Навіть найдешевші похорони обійдуться тернополянам трішки дорого

0
596

Часто доводилося колись чути від старших людей вислів: «Тяжко жити, шкода вмерти». Сьогодні вмирати не лише шкода, а й трішки дорого.

А тут ще й днями виконком Тернопільської міської ради трішки змінив тарифи на ритуальні послуги, які надає комунальне підприємство «Ритуальна служба». Враховуючи ріст мінімальної зарплати, підвищення вартості пального, а також впровадження усіляких інвестиційних проектів, вартість на ці послуги трішки зросла.

Повністю з тарифами можна ознайомитися на сайті міської ради. Ми ж оприлюднимо лише деякі з них.

Оформлення свідоцтва про поховання обійдеться у 12 гривень. А ось за копання могили 2,4 метри ручним способом у літній період доведеться віддати трохи більше тисячі гривень. Якщо ж механізованим, то майже удвічі дешевше – 691 гривня.

Якщо ви не захочете, щоб покійник лежав удома і вирішите скористатися малим залом для проведення обряду «Похорони», то за годину доведеться заплатити 37 гривень. За центральний зал – 45 гривень.

Автокатафалком типу “Мерседес Бенц” можна привезти труну додому за 286 гривень. Якщо ж ще доведеться заїжджати у морг, то 385 гривень.

Автокатафалк типу “Фольксваген” для обслуговування обряду «Похорон» на новому кладовищі за межами міста в літній період коштує 439 гривень. Якщо ж замовити Мерседес “Спринтер”, то 454 гривні. А ось ПАЗ-32053-80 аж 1113 гривень.

Додайте ще сюди вартість труни, сякі-такі поминки, трішки грошей для священика. Скільки там у сумі вийде?

Отже, якщо хтось з ваших рідних починає збирати гроші на «смерть», краще не відмовляйте. Бо як би потім не довелося брати кредити у банках і залазити у борги.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ