Тернополянка просить батьків не виходити між люди з хворими дітьми

0
2464
фото ілюстративне

– Не маю права зайти з дитиною до дитячої ігрової кімнати. Тільки кудись навідаємося з сином, і вже через три дні хворий. Не кажу, що кожного разу, але через раз – то точно. Проблема в тому, що у дитячі кімнати батьки часто ведуть своїх хворих дітей. Не зважають на інших діток, не переймаються тим, що і вони можуть підхопити вірус. – скаржиться тернополянка Світлана Оліяр. Жінка не може зрозуміти халатності інших матусь і сумнівається, що у всіх дитячих кімнатах міста проводять кварцування.

– Не розумію, чому у таких закладах нема ніяких табличок з надписами, де б застерігали батьків приходити із зашмарканими дітьми чи з тими, хто чхає і кашляє, – продовжує пані Світлана. – Прийшли минулого тижня в дитячу кімнату на Злуки, що на другому поверсі в торговому центрі «Ювілейний». Там погралася дитина трохи. Дивлюся, а поруч скаче маленький хлопчик, десь 10-12 місяців. Шмарклі по всьому обличчю. Постійно чхає. Ми були там разом з подругою, то вона звернула увагу мамі того хлопчика: «Ваша дитина прийшла сюди з соплями»… А та жінка відповіла: «Це через те, що зуби лізуть, він не хворий». Ми тоді з подругою ще говорили, що якось дивно проявляються зуби, щось підозріло і мабуть та жінка просто безпардонно бреше, бо хлопчик постійно чхав на дітей. Як виявилося через три дні, та мамаша таки збрехала. Моя дитина тепер так само чхає, ніс забитий і ще й кашель додався.

Пані Світлана щиро обурюється, як отаким матусям абсолютно байдуже на інший дітей.

– Наступного разу або проситиму таких жінок забирати хворих дітей з ігрової кімнати, або звертатимуся до керівництва закладів, або йтиму звідти сама, – підсумовує жінка. –  Добре, що літо і найближчим часом ні моєї ноги, ні сина в тих закладах не буде.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ