На чому сьогодні деякі тернополяни заробляють дуже хороші гроші (фото)

0
1599

За кілька днів тисячі тернопільських сімей дружніми рядами і колонами покрокують до церков різних конфесій. І практично усі вони нестимуть у руках кілька вербових гілочок. А після служби будуть бити один одного по раменах і сідницях, переконуючи, що б’ють насправді не вони, а гілочки.

Воно і не дивно – все ж Вербна неділя.

А на базарах і базарчиках уже сидять продавці різних вікових категорій, які пропонують придбати цей незмінний атрибут цього свята. Сьогодні за три вербові гілочки і кольорову стрічку до них просять від 20 до 25 гривень. Якщо добре піде, то за кілька днів можна і місячну пенсію заробити.

Чим ближче до неділі, тим більше буде продавців. Не впевнений, що їх збільшення якось вплине на ціну. А якщо і вплине, то аж ніяк не у бік зменшення. Не буває у нас такого, щоб ціна на щось, навіть при перенасиченому ринку, зменшувалася.

А вже у неділю по обіді ці вербові гілочки будуть лежати у смітниках і просто на дорозі. Бо не нести ж додому нереалізований товар. Тим більше, що він не належить до товару довгого зберігання.

А наступного року люди знову будуть активно ламати верби. Їх можна, вони ж не підсніжники, вони у Червону книгу не занесені.

Тільки не думайте, що я щось маю проти цієї традиції. У самого на шафі давно пилом припадають уже кілька освячених вербових «букетів. Це просто так – в очі кинулося і захотілося з людьми думками поділитися…

Марко КЛЕВЕЦЬ, блогер

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ