За що військові водолази дякують Сергію Притулі (відео)

0
413

Уродженець Тернопільщини Сергій Притула вже вкотре допоміг бійцям 73 МЦСО. Докинув грошей, і хлопці купили підвісний двигун для моторного човна. Зрада, чому держава не забезпечила і всьо такоє?

Та тому що ми не Штати і навіть не Польща, наш невеликий оборонний бюджет витрачається на саме основне – стволи для САУ і постріли для АГС, сухпайки та однострій. От і виходить, що на такі специфічні речі як спорядження для водолазів-розвідників банально не вистачає коштів.

Що дасть саме цей, придбаний за волонтерські кошти підвісник Suzuki?
Це плюс ще одна група спецназу, яке відпрацьовуватиме дії на морі в цьому році.

Це +10 військових водолазів, які додатково вийдуть на водолазні спуски.
Це краща підготовка, підвищена готовність до дій.
І так, навіть лише одна, але добре підготовлена диверсійна група може зірвати замисел ворога. Користь цього пояснювати, мабуть, не потрібно.

Отже, цей «підвісник» – маленький, але дуже потрібний волонтерський вклад в нашу перемогу. За що хлопці з 73 МЦСО та ми, інструктори Школа Військових Водолазів, і дякуємо Сергієві!

Водолази 73 МЦСО дякують Сергію Притулі

Сергій Притула вже вкотре допоміг бійцям 73 МЦСО. Докинув грошей, і хлопці купили підвісний двигун для моторного човна. Зрада, чому держава не забезпечила і всьо такоє? Та тому що ми не Штати і навіть не Польща, наш невеликий оборонний бюджет витрачається на саме основне – стволи для САУ і постріли для АГС, сухпайки та однострій. От і виходить, що на такі специфічні речі як спорядження для водолазів-розвідників банально не вистачає коштів. Що дасть саме цей, придбаний за волонтерські кошти підвісник Suzuki? ✔Це плюс ще одна група спецназу, яке відпрацьовуватиме дії на морі в цьому році. ✔Це +10 військових водолазів, які додатково вийдуть на водолазні спуски. ✔Це краща підготовка, підвищена готовність до дій. ✔І так, навіть лише одна, але добре підготовлена диверсійна група може зірвати замисел ворога. Користь цього пояснювати, мабуть, не потрібно. Отже, цей «підвісник» – маленький, але дуже потрібний волонтерський вклад в нашу перемогу. За що хлопці з 73 МЦСО та ми, інструктори Школа Військових Водолазів, і дякуємо Сергієві!

Опубліковано Школа Військових Водолазів 29 березень 2018 р.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ