Пенсіонери плакали під час перебування цього політика на Тернопільщині

0
1766

Днями на Тернопільщині побував Олег Ляшко. Подія так собі, не дуже і варта, щоб про неї розповідати привселюдно. Але коли нема про що писати, можна кілька слів і про Ляшка.

Лідер Радикальної партії привіз із собою бутафорську булаву. Саме нею він і розмахував над головою, відганяючи мух і обіцяючи підняти зарплати і пенсії, встановити дешеві ціни на ліки та побороти корупцію. Словом, зробити все те, чим Олег Валерійович мав би займатися, будучи народним депутатом. Але зараз йому не до цього, адже руки зайняти триманням бутафорської булави.

На зустріч з першим радикалом всієї країни поспішали тисячі тернополян. Принаймні у цьому намагається переконати людей на своїй сторінці у Фейсбук Богдан Яциковський. Щоб сфотографуватися з улюбленим політиком, люди годинами стояли у черзі. Найбільше ж емоцій проявляли пенсіонери. Вони плакали і вірили. Вірили і плакали. Вірили у те, що після перемоги Ляшка на президентських виборах усе стане просто чудово. А плакали від розуміння того, що цього чудово залишилося чекати ще зовсім не довго.

Під час зустрічей з Олегом Ляшком можна було побачити не лише сльози пенсіонерів, а й декілька див. Очевидці подейкують, що кілька незрячих прозріли, лише почувши голос політика, а кульгаві, яким вдалося доторкнутися до його куртки, одразу пішли у танець.

Словом, відвідини Олега Ляшка Тернопільщини пройшли на найвищому рівні. Принаймні у це вірять самі радикали. А хто може їм це заборонити?

Марко КЛЕВЕЦЬ, блогер

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ