10 корисних порад, які стануть у нагоді усім тернопільським жінкам

0
627

Уже який день яскраве сонце щедро заливає мій кабінет через широке вікно, тож ось вам моє дякую: 10 простих рецептів для лікування і профілактики вигорання (краще, звісно, застосовувати комплексно, як мультивітаміни)

Дивитися вдалечінь
Ну, по-перше, це добре для очей. Скажімо, особисто мені це прописала пані офтальмолог.

Але те, що добре для очей, часто виявляється добрим і для душі, інтелекту, продуктивності і, просто, для щастя. Пишучи ці два речення, я раз у раз підводила очі на місто за вікном (навичка “сліпого набору” творить дива) і спостерегла два найкрасивіші польоти лелек із досі бачених: тріумфальних, заспокоєних, дивовижно легких. Труднощі подолані, лелеки вижили, біла чаклунка покидає Нарнію (так, усі ці розглядання світу за вікном незмінно породжують у мені потік метафоричного мислення і нові ідеї, тому стоп, пункт другий).

Пити багато чистої води
І не треба тут пффф-кати й скролити. Я теж так робила, поки дівчата з нашої чудесної тусовки матусь не влаштували весняний марафон кльових харчових звичок. Я від нього, як могла, відкручувалася, не звітувала, не зраджувала своїм поганим звичкам, але дівчата так багато говорили про цю воду, що я мимохідь почала її таки пити. Сплю краще, втомлююся менше, відчуваю здорову гордість. Профіт!

Час на ПРОСТО розвантажитися
І тут не пффф-кайте мені, будь ласка. Бо я теж майже все своє життя so far відпочивала, перемикаючись на інший вид роботи (або на сон). А даремне. Суботній вечір ПРОСТО за фільмами відкрив у мені друге дихання, чесне слово. Раніше я б себе загризла докорами сумління, а тепер ні, уже планую наступний розвантажувальний вечір для мізків без почуття провини.

Зустрічі з друзями
Я майже ніколи тут про це не розповідаю, однак зустрічаюся з подружками щонайменше чотири рази на тиждень (часто – більше). І навіть якщо це півгодинна розмова за кавою-без-нічого, ці зустрічі надихають, відкриваючи стопіцот нових дихань. Ну а ще ми разом прибираємо чи слухаємо, як наші діти музикують (і плещемо ж, плещемо!), тому продуктивність таких теревенів узагалі зашкалює.

Час надворі
Тут мені треба бити чолом об поріг, бо навіть знаючи, як багато це мені дає, я часто вибираю опцію відпустити дитину погуляти з нянею, а сама сиджу за роботою. Але ж весна, лелеки, сніг сходить навіть із тутешніх доріг, вело-мандрівки не за горами, наженемо!

Кольорова позначка на календарі
Отут я трохи підзависла, бо для цього є фраза “красний дєнь калєндаря”, однак дівчата придумали їй стільки підтекстів і додаткових конотацій, що… Словом, давайте це буде просто кольорова позначка. Регулярний, неминучий день у місяці чи тижні, ота червона стрічка на фініші, оте щось, за що можна зачепитися поглядом і таки добігти дистанцію. У нашому лодзькому житті у Богдани улюбленим днем була п’ятниця: танці, кафе з мамою і розмаїті цікавинки. Якраз тоді вона навчилася користуватися настінними календарями і ставити там галочки. Ще три дні залишилося? Нічого, уже скоро ж!

Так от. Хай то буде побачення з чоловіком/манікюр/нова книжка/кавування з собою, але нехай ця подія, що приносить радість, буде запланованою і недоторканною. Просто тому, що всім нам це дуже потрібно.

Смачна їжа
І необов’язково ж некорисна (*б’є себе по руках, щоби не відправити смс чоловіку “ти ж привезеш мені чіпсів?*)! Я не фанатка кухні, але мені тільки дай повправлятися в кухонній поезії. Чоловік, натомість, не фанат цих усіх експериментів, тож я вправляюся, коли він їде на навчання. А ще тут знову стають в пригоді подружки, особливо ті, які смачно готують!) А в усіх моїх відрядженнях (я їх люблю, але це теж фактор стресу) використовую набір щось стандартне+щось новеньке, і все смачне.

Обійми
Я з тих людей, яка обіймає страшенно багато. От просто страшенно. Днями сказала Данусі під час наших щоранкових затяжних обіймань, що сподіваюся, вона пам’ятатиме й цінуватиме їх, коли виросте, а вона розплакалася. Бо ще маленьке і не вірить, що колись мама може перестати спати в одному з нею ліжку.

Вона каже, що їй подобаються розумні хлопці (я її того не вчила, чесне слово, то все гени!), але настане час, коли я також натякну їй, що найкращий хлопець ще мусить не забувати її обіймати стопіцот разів на день. Просто як її тато маму – тільки без нагадувань.

Сон
Тут без коментарів. Бо всі і так знають про його важливість, небезпеку блакитного світла, оце все. Якщо вас гризуть докори сумління, то скажіть тому сумлінню, що хай перейде на сторону світла й почне вас гризти тоді, коли ви не доспите.

Квіти
Я вже дістала всіх продавців квіткового насіння зі своїм “та ж продайте мені цибулини тюльпанів, ну хоч три!” і вони відповідають завченим: “запишіть у своєму записнику, щоб прийти за ними у вересні”, але нехай. Не тюльпанами ж єдиними! *Робить помітку на вересень і на майбутнє: розповісти Данусі, що найкращий хлопець має пам’ятати і про десятий пункт – якщо не на щодень, то на щотиждень точно*.
Дочитали до кінця? Тепер (мийте-ноги-лягайте-спати) ідіть дивитися вдалечінь.

Надійка ГЕРБІШ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ