Що на Тернопільщині не поділили «Правий сектор» і «Об’єднання добровольців»

0
468

Сьогодні у Тернополі відбулася презентація ГО «Об’єднання добровольців». Та не встиг цей захід завершитися, як з доволі різкою заявою виступив Тернопільський осередок Національно-визвольного руху «Правий сектор». Із заявою можна ознайомитися на офіційній сторінці НВР ПС у Фейсбуці.

«Національно-визвольний Рух “Правий сектор” Тернопільщини відкрито заявляє про недопущення використання офіційно прийнятої ще влітку 2014-го року символіки Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор». Презентоване у Тернополі 17 лютого “Об’єднання добровольців” не має жодного відношення до структури ДУК ПС, а символіка, яку використовують представники даної організації є фактично вкраденою в ДУК ПС.

Це нагадує шахрайство з метою використати ім’я та славу бійців Корпусу. Закликаємо членів “Об’єднання добровольців” відмовитися від нашої символіки та придумати власну.

Інакше ті, хто заслужили право в бою носити ці символи, будуть чинити по справедливості – карати тих, хто хоче використати честь Добровольчого Українського Корпусу “Правий сектор” і спекулювати кров’ю загиблих ДУКівців. Закликаємо припинити використовувати нашу символіку і публічно про це повідомити»!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ