Тернопільські лікарі виявили, чому діти в садочках можуть захворіти на кон’юктивіт, дерматит і бронхіальну астму

0
274

Усі ці хвороби загрожують дітям через алергенних кліщів. Спеціалісти ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України» дослідили побутовий пил у 23 дошкільних навчальних закладах і у 11 з них виявили кліщів. Найчастіше їх знаходили у матрацах і постільній білизні. А ще кліщі люблять ховатися в м’яких іграшках і залізати під паркет і плінтуси.

Спеціалісти центру наголошують, що для знищення кліщів бажано піддавати постільну білизну впливу морозу і сонцю. Навіть якщо кип’ятити білизну, то алерген не руйнується, а ось після двох годин на сонці він повністю втрачає свою активність. Щоб вивести кліщів з м’яких іграшок їх потрібно певний час потримати у морозильній камері, після чого попрати. А підлогу варто мити водою з додаванням солі.

Якщо ви постійно чхаєте, кашляєте, очі сльозяться і у вас присутні інші симптоми, які вказують на виникнення алергії, зверніться у «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України» і там вам допоможуть з’ясувати, чи нема у вашому помешканні пилових алергенних кліщів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ