Чому будинок у райцентрі затоплює нечистотами

0
126

Як ми раніше повідомляли, у Кременці на вулиці Петлюри трапилася аварійна ситуація в каналізаційній системі. За версією міської ради, спричинило її недобросовісне ставлення мешканців до комунікацій. – пише Пульс Кременця

Ооднак один з мешканців будинку вважає інакше та у своєму коментарі звинуватив ЖЕКівців у недбалості, а міськраду в брехні:

«Брехня. У пiд’їздi немає заглушки, а отже мешканцi не могли фiзично її вiдкрити. Представники ЖЕКу самi газозваркою зробили отвiр у трубi, щоб нечистоти текли до пiд’їзду при аварiї, а не затоплювали квартиру. Представник міськради користувався тiльки даними ЖЕКу. Це тягнеться уже десятилiттям. Потоп майже кожен мiсяць.

Швидше за все труба забита на стику з iншою трубою. Труба має дiаметр не менше 15 cм. Через отвiр у трубi ми, а також жеківці трубу неодноразово прочищали. Ймовірно, що проблема не тiльки в тому, що хтось недобросовiсний викидає щось заборонене у туалет. Мабуть тросом пробивается тiльки дірка дiаметром у кiлька сантиметрiв, яка швидко забивається вiдходами. При потопi забивається стояк 2-х кiмнатних квартир, iншi два функціoнують нормально. Неодноразово зверталися в ЖЕК, відповідь – щоб замiнити трубу необхiдно довбати стiну. I на кiнець, хто вам сказав, що ми не хочемо брати участi у вирiшеннi проблеми? Ми хотiли зробити вихiд з труби безпосередньо у каналiзацiйний колодязь. Зiбрали грошi, договорилися з майстрами (на ЖЕК надiї нема), викликали представника водоканалу, але не отримали дозволу.

Представниковi мерii пораджу, перш нiж писати брехню, треба у проблемi розiбратися всебiчно, а не вiдбуватися вiдписками. Соромно за нашу мicьку владу, не забувайте що скоро вибори».

Василь Попружний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ