Від чого залежить щасливий шлюб – тернополянка Аліна Ярмакова розповість аж через 20 років

0
680

Тернополянка Аліна Ярмакова вважає, що варто пробувати спілкуватися зі всіма людьми. Не зважаючи ні на що. Але з тими, хто не має почуття гумору, їй важко. Про себе, стосунки з іншими людьми і шоколад Аліна розповіла сайту Про Те.

– Є люди, яких потрібно оминати. – розповідає Аліна. – Це ті, які обманюють, не дотримуються слів та зраджують. Такі несуть негативну енергетику, крадуть час в інших.

Варто душею тягнутися до тих, хто щиро вам усміхається. Добра балачка – саме з тими, хто має ціль в житті або ж вже багато чого досягли. Вони творять тепло і збільшують позитив навколо, дають можливість розвиватись іншим.

– Власноруч виробляєш цукерки. Чи хобі змінило твій характер? Може вироблення солодощів додали терпіння або й життя стало солодшим?

– Хобі мені дарує окремий світ, в якому все солодке, чудове і щоразу творю щось нове, прекрасне. Терпіння теж додало, оскільки не завжди на початках все гарно виходило, треба було багато часу приділити створенню різних рецептів.

– Що для тебе є шоколад?

– Це гормон радості.

– Чи жертвувала чимсь заради солодощів?

– Хіба вільним часом і сном. Думаю, що інколи треба робити те, що хочеться і настрій буде кращий.

– Чи боїшся чогось, роблячи солодощі?

– Боюсь незадоволених людей. Стараюся, щоб клієнти отримували те, чого бажають.

– Що робиш, коли тобі сумно?

– Слухаю музику і їм солодке. Колись ще Біблію читала, треба знову продовжити, а то щось останнім часом загнана.

– Яка ти у веселощах?

– Щаслива.

– Чого не можеш зрозуміти у житті?

– Для чого люди роблять іншим боляче – обманюють, зраджують, починають війну. Каже мій чоловік, що я занадто ідеалістка. Можливо тому мені важко це все сприйняти як належне в світі, але мій мозок цього не хоче.

– Від чого залежить щасливий шлюб?

– Відповідь на це питання, я напевно зможу дати років через 20. Моєму шлюбові лише 5. На даному етапі я можу сказати, що він щасливий завдяки таїнству вінчання у церкві, але це ще малий термін для того, щоб взнати всі закономірності щасливих шлюбів.

– Який чоловік може зробити жінку щасливою? Чи щастя жінки таки від неї самої?

– Якщо жінка заміжня, то від неї самої не все залежить, оскільки подружжя – це одне ціле. Загалом люди щасливі тоді, коли чують один одного. Вони можуть зробити один одного щасливішими, бо знають, чого хочуть.

– Що найважливіше для жінки, щоб роками залишатися гарною?

– Щаслива жінка – завжди гарна. Мати сім’ю, яка підтримує, кохану людину, яка надихає, роботу, від якої отримує задоволення, та час для себе.

– Від чого відпочиваєш саме вдома?

– Від гамірного світу.

– А чи хочеться іноді відпочити і від дому, побуту? Як це робиш? Що тебе відволікає?

– Лише подорожі…  Якщо відчуваю, що вже побут «поїдає» нашу сім’ю, сідаю за карту і складаю маршрут.

– Де мрієш побувати? Чому саме там?

– За кордоном – Європа, Єгипет, Туреччина. Історично цікаві місця, а також багато атракцій, яких, на жаль, немає в Україні.

– Чого тобі бракує у житті?

– Часу.

– Що вважаєш своїм найбільшим досягненням?

– Я щаслива – це і є найбільше досягнення.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ