Як зберегти фігуру взимку – три поради тернопільського тренера

0
1239

Як зберегти фігуру взимку, коли хочеться зігрітися чимсь теплим і поласувати смачним? Тернополянка Антоніна Богачук написала на своїй сторінці у Фейсбуці кілька порад. Вона – сертифікований тренер зі стретчингу та Pole Dance, працює тренером в атлетично-оздоровчому центрі “Каруна”. Займається візажем. За освітою – психолог, має досвід роботи за спеціальністю.

«Через кілька днів розпочнеться зима. – пише Антоніна. – Для тих, хто активно готує своє тіло до літа, маю кілька порад стосовно зимових тренувань.

1. М’язам – більше розтяжки! Ті з моїх дівчат, хто займається довший час, переконались, що літом у жарку погоду розтягуватись легше. Але взимку розтяжка м’язам потрібна більше. В холодну пору року м’язи стають ригідними, менш еластичними і тягнуться набагато гірше. Саме тому, щоб м’язи не втрачали свою еластичність, взимку приділяйте розтяжці особливу увагу.

2. Не розраховуйте швидко схуднути. Взимку обмін речовин сповільнюється, організм включає режим економії та неохоче прощається із зайвою вагою. Тому, якщо влітку Ви скидали кілька кілограмів за тиждень, взимку у вас на це піде 2-3 тижні.

3. Третє правило випливає з попепеднього – збільшуйте навантаження та кількість тренувань. Якщо влітку Ви тренувались двічі на тиждень, то взимку для вас буде нормою 3-4 рази. Можете поєднувати різні види тренувань: тренажерний зал і стретчинг, фітнес і танцювальний напрямок, аеробіка і пілатес… Все залежить від Ваших побажань. Усім вдалих тренувань».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ