Тернопільським бійцям перемогти допомогли рідні стіни

0
104

Цими вихідними у місті відбулась відкрита першість Тернопільської області зі змішаних єдиноборств ММА.

Участь у турнірі взяли спортсмени-діти, юнаки,юніори і дорослі.

Змагання тривали у спорткомплексі «Політехнік».

Мірялись силою та майстерністю близько сотні борців з Тернопільської, Івано-Франківської, Київської, Рівненської, Хмельницької, Закарпатської та Волинської областей.

Представники місцевого спортклубу «Life Style» достойно проявили себе на змаганнях, виборовши призові місця.

Серед наймолодших – Коцюба Роман, який переміг у двох вікових категоріях (10-11 років та 11-12 років).

У ваговій категорії до 61 кг перемогу здобув Рибін Валерій. В категорії до 66 кг – Предко Максим.

Наставник спортсменів Владислав Назарук розповів, що здобуті призові місця є результатом наполегливості та регулярних тренувань.

Також тернополяни вибороли ІІ командне місце.

«Це треті масштабні змагання, які організовує обласна федерація ММА. Всі учасники досить сильні. Приємно, те що тернопільські спортсмени гідно представили нашу область. А вже на наступний рік ми плануємо започаткувати турнір «Кубок Заходу», який буде закріплений виключно за Тернополем », – коментує голова обласної федерації змішаних єдиноборств ММА Богдан Юлик.