Відвідувачі одного тернопільського кафе втратили пам’ять

0
503

Вчора троє хлопців, віком від 17 до 21 року замість того, щоб сидіти в інтернеті, вирішили посидіти в кафе, що на бульварі Данила Галицького. Сиділи, сиділи і вирішили посперечатися. Робили це настільки голосно, що їм почали робити зауваження. Зауважували і працівники закладу, і відвідувачі. Але ті пропускали зауваження повз вуха.

У якусь мить хлопці вирішили продовжити суперечку у коридорі. Люди ж зачинили двері і чомусь відмовлялися пускати сперечальників до залу.

Хлопців настільки обурила ця несправедливість, що один з них не втримався на ногах і впав на смітник. Хлопець не постраждав. А ось смітник втратив свою первозданну форму. Ще один з молодиків вирішив, що смітники у коридорі стоять аж ніяк не для того, щоб на них падати і почав з його допомогою вибивати скло.

Власники кафе чомусь не оцінили таке покращення інтер’єру закладу і викликали правоохоронців. Приїхали і поліція, і національна гвардія, і слідчо-оперативна група.

У присутності такої кількості людей у формі хлопці одразу заспокоїлися і навіть помирилися. А ось у відділку, куди їх привезли, щоб з’ясувати, що саме спричинило таку сильну суперечку, вони заявили, що не пам’ятають. Навіть більше, не пригадують не лише суперечки, а й того, як вибили вікно і погнули два смітники. А ось власник закладу усе це добре запам’ятав і виписав забудькуватим відвідувачам рахунок на 15 тисяч гривень.

Хлопців відпустили. Але попросили не забувати, що тепер їм інкримінують статтю за хуліганство, вчинене групою осіб.БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.