Відвідувачі одного тернопільського кафе втратили пам’ять

0
539

Вчора троє хлопців, віком від 17 до 21 року замість того, щоб сидіти в інтернеті, вирішили посидіти в кафе, що на бульварі Данила Галицького. Сиділи, сиділи і вирішили посперечатися. Робили це настільки голосно, що їм почали робити зауваження. Зауважували і працівники закладу, і відвідувачі. Але ті пропускали зауваження повз вуха.

У якусь мить хлопці вирішили продовжити суперечку у коридорі. Люди ж зачинили двері і чомусь відмовлялися пускати сперечальників до залу.

Хлопців настільки обурила ця несправедливість, що один з них не втримався на ногах і впав на смітник. Хлопець не постраждав. А ось смітник втратив свою первозданну форму. Ще один з молодиків вирішив, що смітники у коридорі стоять аж ніяк не для того, щоб на них падати і почав з його допомогою вибивати скло.

Власники кафе чомусь не оцінили таке покращення інтер’єру закладу і викликали правоохоронців. Приїхали і поліція, і національна гвардія, і слідчо-оперативна група.

У присутності такої кількості людей у формі хлопці одразу заспокоїлися і навіть помирилися. А ось у відділку, куди їх привезли, щоб з’ясувати, що саме спричинило таку сильну суперечку, вони заявили, що не пам’ятають. Навіть більше, не пригадують не лише суперечки, а й того, як вибили вікно і погнули два смітники. А ось власник закладу усе це добре запам’ятав і виписав забудькуватим відвідувачам рахунок на 15 тисяч гривень.

Хлопців відпустили. Але попросили не забувати, що тепер їм інкримінують статтю за хуліганство, вчинене групою осіб.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ