У Тернополі невідомі завдали нищівного удару фінансовій системі Росії (фото)

0
1410

25 вересня уночі невідомі побили вікна у Тернопільському відділенні «Промінвестбанку» на вулиці Танцорова.

Відповідальність за цей акт громадянської відваги взяли на себе невідомі націоналісти. Які так і написали у Фейсбуці: «Націоналісти – це борці, котрі не на словах, а на діях здобувають Українську Самостійну Соборну Державу».

Не знаю як вплинуло кілька розбитих вікон у банку на здобуття держави, а у російській фінансовій системі після такого вчинку одразу почалася паніка. Рубль рухнув, індекс індекс Доу-Джонса накрився тазиком, виробленим з міді, а всі російські біржі одночасно оголосили про закриття.

А якщо серйозно, то який стосунок має розбите вікно до боротьби проти російського банку? Он, 18 березня цього року активісти бетонними блоками замурували «Сбербанк». І що? Він і далі продовжує надавати фінансові послуги, на тому ж місці. До слова, тоді активісти не називали себе невідомими і не ховалися у Фейсбуці. Відомо, що тут акцію провели «Правий сектор» спільно із ВО «Свобода» і Національним корпусом.

Тим часом, після першої успішно проведеної акції із знищення російського банку у Тернополі «Невідомий націоналіст» закликає менше спати і більше бушувати. Його енергію та у правильне русло, тоді б може і вийшло щось справді корисне, а так – банальне хуліганство, на яке практично ніхто не звернув уваги.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ