Що російські ЗМІ писали про сьогоднішню подію у Тернополі

1
2028

17361699_291016251318195_4726470651852717606_nПредставники партій ВО “Свобода”, “Національний корпус”, “Правий сектор”, ГО “Автомайдан” та й, переконаний, усі тернополяни позитивно оцінили сьогоднішню акцію “невідомих патріотів” по інформуванню клієнтів тернопільського відділення “Сбербанку Росії” щодо можливого припинення його роботи. –  пише на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук депутат Тернопільської міської ради Іван Сороколіт.

Зрозуміло, що мимо такого інформаційного поводу не могли пройти російські засоби масової інформації. Отже, як вони відреагували на цю подію.

Інтерновості.ру – У Тернополі українські радикали замурували офіс «Сбербанку». Українські радикали розмалювали приміщення кредитно-фінансової організації написами антиросійського спрямування, а потім почали закладати бетонними блоками вхід до відділення банку.

А далі – яке видання не взяти, усе написано мов під кальку. І наголос не на бетонних блоках, якими замурували вхід. А на тому, що зробили це радикали. Хоча на одному із сайтів ще трапилося визначення – «укронацисти».

Як бачимо, великою фантазією російські ЗМІ похизуватися не можуть.

1 коментар

  1. А у вас, видно. дуже велика фантазiя, пане Сорокалiт. Фантазii вашоi не достае бiльше, нiж на постiйнi хулiганськi дii. котрi спровокованi на пiдрив авторитету держави в сучасному свiтi. Дii вашi бiльше схожi на середньовiчнi. Так що хизуватися тут нiчим. Зiбралась купка нетверезих iдiотiв i вважають. що iм дозволено все.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ