Жителі Тернопільщини їдять багато яєць, але мало – м’яса

0
129

Днями виповнюється два місяці легендарній фразі міністра соціальної політики Андрія Реви про те, що українці дуже багато їдять.

В управлінні статистики Тернопільської області до цього ювілею вирішили переконатися, чи це справді так. І з’ясували, що минулого року у порівнянні із 2015 жителі Тернопільщини з’їли на 1 кілограм риби більше. А ось молокопродуктів спожили більше взагалі на 11 кілограмів.

З молочною продукцією у нашій області взагалі все добре. Ми споживаємо її на 36 кілограмів більше, ніж у середньому по Україні. Більше їмо і картоплі. Аж на 18 кілограмів. Але не варто поспішати заздрити.

Тернополяни їдять менше риби – на 3 кілограми; цукру – на 4 кілограми; м’яса – на 5 кілограмів. А фруктів нам перепадає менше аж на 8 кілограмів.

Окрема мова про яйця. Минулого року пересічний житель області їх з’їв на 11 штук більше, ніж у середньому по Україні. В розрахунку на одну особу припадає 278 штук. У цьому році ця цифра буде дещо більшою. Адже сюди ймовірно ще включать бичачі яйця, якими вчора щедро пригощали усіх бажаючих на Театральному майдані.БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.