Жителі Тернопільщини їдять багато яєць, але мало – м’яса

0
210

Днями виповнюється два місяці легендарній фразі міністра соціальної політики Андрія Реви про те, що українці дуже багато їдять.

В управлінні статистики Тернопільської області до цього ювілею вирішили переконатися, чи це справді так. І з’ясували, що минулого року у порівнянні із 2015 жителі Тернопільщини з’їли на 1 кілограм риби більше. А ось молокопродуктів спожили більше взагалі на 11 кілограмів.

З молочною продукцією у нашій області взагалі все добре. Ми споживаємо її на 36 кілограмів більше, ніж у середньому по Україні. Більше їмо і картоплі. Аж на 18 кілограмів. Але не варто поспішати заздрити.

Тернополяни їдять менше риби – на 3 кілограми; цукру – на 4 кілограми; м’яса – на 5 кілограмів. А фруктів нам перепадає менше аж на 8 кілограмів.

Окрема мова про яйця. Минулого року пересічний житель області їх з’їв на 11 штук більше, ніж у середньому по Україні. В розрахунку на одну особу припадає 278 штук. У цьому році ця цифра буде дещо більшою. Адже сюди ймовірно ще включать бичачі яйця, якими вчора щедро пригощали усіх бажаючих на Театральному майдані.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ