Чому більшість українських письменників не дбають про те, як вони виглядають

2
1058

Маріанна ШуткоЯк я люблю високих і струнких чоловіків. Але не просто високих і струнких, а таких, що мають смак у всьому: особливо – в одежі. Словом, стильних. Інтелігентних. Не люблю. А обожнюю… А якщо ці чоловіки письменники – то ви мої кумири.
Про що це я?!

…Коли була в дев’ятому класі, класна привела до нас на урок письменницю. Ми довго не розуміли, хто перед нами. Чому в цієї тітки золоті і срібні зуби в роті? Чому вона в халаті, а на голові вибух на макаронній фабриці? Особисто я не могла повірити, що переді мною сидить письменниця: вся така задрипана з ніг до голови та ще й ступні потріскані, й нігті чорні. Вона не пахла Коко Шанель. Та Бог із тим парфумом… Розповідала про свою творчість. Потім ми запитували класну, чи справді та жінка – письменниця. Бо не повірили їй.

Про що це я?

Для мене письменник (поет) – це більше, ніж артист на сцені. Це – стиль життя. Поети і письменники в моєму розумінні мають тримати марку. Бути бездоганними у всьому. Особливо стежити за власним тілом і за тим, як вони одягаються.

Про що це я?

Багато сучасних ЛІТЕРАТОРІВ взагалі не дбають про себе. Їм байдуже, як вони виглядають. Жіночка в роках (поетка), повної комплекції носить свитки на два розміри менше, чи одягає на задницю, як танк, стрінги, міні спідниці, чи платтячка з рюшами, які роблять її утричі товстішою.

Що тут ще скажеш?..

Маріанна ШУТКО

2 КОМЕНТАРІ

  1. Авторці так званої статті, яка вважає себе письменницею, також не завадило б схуднути… Бо ж не повірять у геніальність 🙂 Завжди думала, що у письменниках головне – розум!!! А високих і струнких авторка статті, певно, обирає не для читання, а для …ання…
    І взагалі, не матеріал, а хірня якась. Яке діло читачам до того, яких чоловіків хоче ваша Маня Шутко???

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ