Тернополяни програли чергову битву проти забудовника (фото)

1
1166

IMG_6829На бульварі Петлюри у Тернополі таки будують готель. Котлован уже вирили. А під парканом, яким огороджена будова, сидить, сумуючи, якийсь дядечко.

А скільки ж було галасу навколо цієї будови. До міської ради ходили, дорогу перекривали, намагалися знести паркан і обіцяли не допустити будівництва. А скільки тут було громадських активістів і депутатів міської ради. І де вони усі, зараз, коли будівництво йде повним ходом?

І таке у Тернополі уже не вперше, погаласують, комусь там пальчиком помахають і на тому все.

Зараз схожа ситуація на вулиці Морозенка, де планують будувати стаціонарний автомобільний газозаправний пункт. І також є люди, які обіцяють не допустити того.

А ще сьогодні намагалися завадити будівництву торф’яної котельні на вулиці Київській. Але чомусь слабо віриться, що завадять.

Щодо будови готелю на Петлюри, то за парканом тепер лежить камінь, на місці якого мали поставити пам’ятник цьому політичному діячеві і на якому написано: «Слава героям України». Слава, то слава, ось тільки у файному місті зараз герої такі, що славити їх чомусь не хочеться…

IMG_6830

1 коментар

  1. Допоки жителі Тернополя будуть любити підераса бруківника Надала до того часу будуть такі забудівлі. І дочекаються до того що в кожному парку буде новий мікрорайон

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ