Від того, що робиться у Тернополі, звірі почали кидатися на людей

2
1856

e9a30cЯкщо хто бачив фільм «Помста пухнастих» з Бренданом Фрейзером у голоній ролі, той знає, про що у ньому йдеться. А для тих, хто не бачив, коротко розповім. Один захланний бізнесмен вирішив щось збудувати в Орегонському лісі, але його зловісним планам завадили не екологи і громадські активісти, а… звірі. Саме так – зубасті, пазуристі і пухнасті об’єдналися, щоб захистити свою домівку.

На жаль, у Тернопільських парках нема вовків і ведмедів, які могли б захистити зелені зони міста від людської захланності і байдужості. Тому і зменшується катастрофічно площа парків та скверів у колись не лише файному, а й дуже зеленому місті.

А днями з’явилася інформація, що білка з парку Національного відродження покусала чоловіка. Цікаво, що він якраз намагався їй допомогти і став мимовільною жертвою звірячої люті. Хоча пізніше з’ясувалося, що мова йшла не про лють, а про сказ.

А ви б не сказилися, якби у вашу домівку прийшов хтось із сокирою, лопатою, екскаватором і грейдером? Он мешканці будинків на бульварі Петлюри уже також близькі до сказу – погрожують навіть перекривати дорогу, якщо будівництво готелю під вікнами їх будинків не припинять.

Ось тільки чи допоможуть ці кардинальні міри? Таке відчуття, що у нашому місті потрібно не просити, а й справді покусати кількох персонажів.

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ