Жебраків на Тернопільському автовокзалі лякають поліцією

1
566

жебраки5 травня на сайті Тернопільської міської ради Віталій Анатолійович Подмарьков зареєстрував петицію, згідно з якою просив заборонити жебрацтво на території автовокзалу. Про це сайт Про Те повідомляв 23 травня у публікації «У тернополян є хороший шанс таки вигнати жебраків з автовокзалу».

Чоловік зауважував, що нахабність жебраків почала переходити усілякі межі, а значна частина з них використовує неповнолітніх дітей, що є порушенням законодавства України.

Менше ніж за місяць цю петицію підтримали 327 чоловік із 300 необхідних. А тому її довелося розглянути і дати відповідь.

Відповідь підписав заступник міського голови Тернополя Іван Хімейчук. Іван Сергійович погодився із автором петиції, що за використання малолітніх для зайняття жебрацтва і справді існує кримінальна відповідальність. А тому направили звернення до Тернопільського відділу поліції Головного управління національної поліції в Тернопільській області та в Управління патрульної поліції в Тернополі для вжиття заходів реагування згідно чинного законодавства.

Тобто жебраками на автовокзалі Тернополя тепер упритул мала б зайнятися місцева поліція. Ось тільки чи займеться? Чомусь є великі сумніви. Адже жебраки там з’явилися не місяць тому. Вони там вимагають гроші у пасажирів роками. І всі про це знають. Знала міліція, знає і поліція. Як знає, що при цьому порушують законодавство, але чомусь не реагує.

Можливо аж тепер щось зміниться і відповідні органи нарешті почнуть виконувати свій безпосередній обов’язок.

1 коментар

  1. Жебраків кришує поліція. А головним над жебраками є бувший зек який з поліцією узгоджує все щоб не чіпали. Гроші які збирають жебраки віддаються майже всі зеку, який ділиться з поліцією.
    Колись зробив зауваження водію, чому він їх не виганяє з автобуса, так він сказав що не може тому що спалять автобус і буде мати ще проблеми з поліцією.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ