У Тернопільській міській раді завелися письменники

1
170

-font-b-Parker-b-font-Urban-Series-Roller-ball-Pen-2-font-b-Parker-bСьогодні світ хворий на комп’ютеризацію. Не скажеш, що ця хвороба обійшла Тернопіль. До якої установи чи організацію не зайдеш, там обов’язково стоїть якщо не комп’ютер, то хоча б монітор. Щоб виглядало сучасно.

У Тернопільській міській раді мені бувати не доводилося, тому не скажу, чи наявна там сучасна техніка. Але ось потяг до красного письма у місцевих працівників таки присутній. Знову ж таки не скажу, що пишуть – пояснюючі, мемуари чи пригодницькі твори, але для забезпечення творчого польоту днями придбали сині кулькові ручки «Parker». Заплатили за них 23 325 гривень і ще 60 копійок.

А щоб було куди усі ці твори записувати, то витратили тринадцять з половиною тисяч гривень на блокноти.

Кому хоча б інколи доводилося щось писати, добре знає, що творчість потребує належного відпочинку. І про це подумали. Тепер місцеві майстри пера відпочиватимуть на офісних диванах. Міському бюджетові вони обійшлися всього у 11 тисяч 684 гривні.

Отже, найближчим часом варто очікувати якогось бестселера, написаного у стінах нашої міської ради. І то не одного. Сподіваюся, що хоча б гонорари нараховуватимуть не на рахівницях.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ