Чого до повного щастя не вистачало прокурору з Тернопільщини

1
1615

e8a8bafec30dce7e3650c059a1262a0f.i900x675x595Вчора співробітники Служби безпеки України разом з представниками Генеральної прокуратури затримали керівника однієї з місцевих прокуратур Тернопільщини під час спроби отримати хабар.

У Генеральній прокуратурі не те щоб підтвердили, але тонко натякнули, що мова йде про керівника Чортківської місцевої прокуратури Олега Рекуша.

Олег Романович вимагав у підлеглого 20 тисяч гривень за те, щоб закрити очі на деякі недоліки у його роботі. Під час отримання частини суми – 5 тисяч, його і затримали.

Для пересічного або, як сказав один місцевий нардеп, смертного українця, 20 тисяч гривень, сума якщо і не захмарна, то все ж суттєва. А для керівника прокуратури, нехай і місцевої?

Давайте одним оком глянемо в електронну декларацію фігуранта цієї справи.

Минулого року Олег Романович отримав 239500 гривень зарплати. Простий підрахунок показує, що у місяць йому припадало майже 20 тисяч. Тобто саме та сума, яку він і вимагав як хабар. Простіше кажучи, наш герой не захотів жити на одну зарплату і почав шукати маленький підробіток.

До речі, генеральний прокурор Юрій Луценко обіцяв, що цього року зарплати працівників прокуратури зростуть на 60 відсотків. Не знаю, чи дотримав Юрій Віталійович слова, але навіть 20 тисяч на місяць, як на мене, цілком достатні гроші, щоб більш-менш нормально жити.

Тим паче, що Олеш Рекуш безхатченком не був. У нього є квартира площею 86 квадратних метрів. Та й сім’я не бідує. Дружина також житлом забезпечена – квартира площею 48 квадратних метрів. А до неї ще й підвал 35 все тих же квадратних метрів. А ще на дружину записана земельна ділянка 500 метрів квадратних.

А ще благовірна нашого героя у 2015 році придбала автомобіль «Хюндай», 2014 року випуску. І заплатила за цей засіб пересування 203500 гривень.

Ось тут і виникає головне запитання – чого до повного щастя не вистачало Олегу Романовичу? Чи це просто звичка, яка роками культивувалася у наших чиновників? Чи вроджена українська захланність? Людина мала практично все, але їй було мало. Тепер він може втратити якщо не все, то дуже багато.

Хоча у цій країні не дуже віриться, що хабарника покарають належним чином. І ніхто не здивується, якщо через деякий час він отримає нову посаду. Не виняток, що з підвищенням.

1 коментар

  1. це дешева показуха, підкидають гроші, ніхто в таке не вірить, спеціально влаштовують щоб людей відволікти від реальних проблем. Люди, в нас війна, треба проводити чистки реальних здирників у Верховні Раді і Кабміні

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ