Політичні опоненти не зуміли дискредитувати голову Тернопільської облради

2
594

zavantazhennyaНапередодні Нового року на погано освітленій тернопільській вулиці патрульні зупинили автомобіль, водій якого порушив правила вуличного руху. Практично одразу з’явилася інформація, що за кермом був голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук. І не просто був, а у стані алкогольного сп’яніння.

Про цей прикрий випадок давно б усі забули, якби навколо нього одразу розставили усі крапки над «І». Але ситуацію надто довго замовчували і вона встигла обрости усілякими інсинуаціями.

Сьогодні ж тернополяни отримали відповіді практично на усі запитання. З’ясувалося, що того вечора Віктора Вікторовича зупинили не просто так. Це був початок дуже хитромудрого плану з дискредитації одного з найзавзятіших борців за комунальне майно області. Але Віктор Овчарук одразу здогадався, звідки тягне перегаром. Саме тому і відмовився проходити медичне обстеження. Віктор Вікторович точно знав, що політичні опоненти не втратять нагоди підмінити його результати і тоді з’ясується, що пив він не елітний алкоголь, а настоянку глоду.

Зате наступного дня він особисто привіз у поліцію довідку, яка підтверджувала, що у його крові якщо і є якісь зайві компоненти, то хіба що материнське молоко. Враховуючи медичне минуле сьогоднішнього голови облради, ніхто не здивувався, що йому вдалося дістати якусь там довідку.

Дивує інше. Практично наступного дня після того інциденту Віктор Вікторович наголосив, що він не був за кермом тієї машини. Можливо, патрульні затримали його водія, можливо, ще когось. І ось, практично через два тижні пам’ять повернулася до нашого героя. Він таки пригадав, що двома тверезими руками міцно тримав кермо тієї автівки. А щодо порушення правил вуличного руху, то він просто думав, яке б то ще майно повернути громаді і не помітив знак, хоча уже багато років їздить цією вулицею.

Віктор Вікторович уже сплатив штраф і навіть сьогодні особисто приймав громадян. Найближчими ж днями він знову планує впрягтися у важке ярмо боротьби за повернення комунальної власності. І жоден політичний опонент йому у цьому не завадить. Які б хитромудрі плани з його дискредитації вони не придумували, у нього завжди знайдеться потрібна довідка.

Марко КЛЕВЕЦЬ

2 КОМЕНТАРІ

  1. Про..те- Я не знаю, хто володіє вашим сайтом. Але хватить лизати одне місце Овчаруку. Всі ми знаємо, що він винен, а ви продаєте себе, як Іуда. Хотів запитати про совість..але яка тут може бути совість?

    • Пане Міша, ви хоча б публікацію прочитали? Чи ви належите до людей, які читають не те, що написано, а те, що хочеться прочитати?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ