Про стан душі розповість свічка

0
346

Кoriginalольори відіграють велику роль – як у впливі на наші дії та думки, так і у характеристиці нашого психічного стану. Пропоную до вашої уваги тест, який розробила всесвітньо відома ірландська психолог Каріна Коллінз. Свічка, яку ви оберете, зможе розповісти вам багато про частоту, на якій вібрують ваші тіло, розум та душа.

Результати тесту не варто сприймати як постійні, адже за умови праці над собою, все може змінитись. Життя наше схоже на синусоїду… І багато в чому від нас залежить, наскільки затяжним буде пік, так само як і падіння. Хоча і чорна смуга теж буває злітною.

Біла свічка
Білий – колір Місяця. Обрана вами свічка відображає місячну енергію. Це означає, що ваша душа вібрує на найвищому рівні. Ви зберігаєте її чистоту і в той же час живете з відчуттям мети. Ви прийшли в цей світ, щоб внести в його розвиток значний внесок. І природа дала вам все необхідне для того, щоб продовжували працювати над своїм особистим прогресом. Ваша інтуїція завжди на висоті, тому що ваші психічні навички сильні, як у деяких медіумів!

Ви інстинктивно знаєте, що потрібно робити просто зараз, тому не особливо обтяжуєте себе плануванням списків справ. Все тому, що у вас – досвідчена душа, яка знає, в чому полягає її пристрасть і призначення.
Інші люди будуть слідувати за вами, якщо ви будете готові стати для них рушійною силою, яка поєднує свої інтереси з інтересами колективу або суспільства.
Але спочатку ви повинні оживити місячну енергію всередині себе. Медитуйте перед сном: на 5 хвилин закрийте очі і уявіть біле світло, що йде з темряви. Утримуйте цю думку.
Якщо ви довго не могли визначитися з тим, яку свічку вибрати, подивіться і другий варіант. Це означає, що час від часу колір вашої енергії може змінюватися.

Пурпурний (Фіолетовий)
Фіолет – колір Юпітера, планети, яка постійно збільшується в розмірах. Вибір цієї свічки означає, що найближчим часом вам вдасться залучити на свою сторону удачу і достаток. У вашому житті почнуть з’являтися “правильніˮ люди і відкриють вам вікно нових можливостей. Вам потрібно лише прислухатися до їхніх слів і діяти під їх керівництвом. Частота, на якій працює ваша енергія, вимагає від вас отримання нових знань. У міру того, як ви будете вивчати навколишній світ, ви станете помічати в ньому все більше і більше несправедливості. Це може викликати у вас гнів. Але вам потрібно впоратися з цією емоцією. Дійте самі, як повинні: проявляйте великодушність, вчіться духовності – ось що дійсно важливо для вас зараз.

Червоний
Червоний – колір пристрасті і мужності. Цю свічку вибирають люди, які на цьому етапі свого життя готуються до любові або до війни… Ваш дух нервово вібрує і вимагає дій! Іноді дійсно потрібно бути сміливими, щоб рухатися вперед по життю або для того, щоб отримати задоволення від духовного зростання. Для вас настав один з таких моментів! Тим, хто вибрав цю свічку, варто прямо зараз прийняти бій. Або стати настільки хоробрими, щоб відпустити, вигнати зі свого життя те, що більше не приносить вам жодної користі.
Залиште собі простір, вакуум, який Всесвіт наповнить новими можливостями.
Деякі з вас готові до любові. Тому ви можете чекати появи в майбутньому нового партнера, маленької дитини або хоча б тварини. Можливе, незабаром вас чекають нові робоче місце, дослідження, подорожі або хобі.

Жовтий
Жовтий – колір Меркурія. Це планета розуму і спілкування. Вибираючи цю свічку, ви говорите про те, що вибираєте інтелект. Ви завжди хочете вчитися, вчитися і поглинати нову інформацію. Жовтий – це також колір руху і нових починань. Незалежно від того, якого ви віку, ви не зупиняєтеся на досягнутому і хочете розширювати свої горизонти знову і знову. Як тільки ви отримуєте нову, важливу для вас інформацію, ваш розум тріпоче від захвату, а ваша душа піднімається на новий рівень спокою. Те, що ви вибрали цю свічку, видає в вас людину, яка тільки частково перебуває на землі. Інша ж частина  душі витає в духовних сферах.
Ви хочете вчитися, читати. Вам підходять професії, пов’язані з юридичною практикою. З вас вийшов би чудовий адвокат. Або людина, що працює з тваринами.
Ніколи не пізно зайнятися тим, що по-справжньому любиш! Довіртеся вібраціям свого духу і починайте розширювати свої горизонти.

Зелений
Зелений – колір серцевої чакри. Вона безпосередньо пов’язана з вашими головними органами почуттів. Якщо ви вибрали зелений, значить, ви здорова і емоційно врівноважена людина. Вибираючи цю свічку, ви демонструєте, що Всесвіт вже допоміг вам знайти баланс у своєму житті. Зелений – це колір природи, родючості і зростання. Можливо, вже зовсім скоро вас чекає період достатку. А можливо, він вже настав, і вам потрібно просто більше цінувати прості радощі життя. Тільки тоді, коли ви навчитеся по-справжньому цінувати те, що у вас є (цього вимагають вібрації вашої особистості), ви зможете піднятися на новий рівень на своєму духовному шляху.
Час від часу ми випускаємо з виду свій Шлях. Цей світ складний і вимагає від нас занадто багато чого. Але ви вже навчилися знаходити свій баланс, тому найгірше для вас позаду. Вже скоро ви відчуєте, як у вашому житті почався процес оновлення. Вас чекає народження нових захоплюючих ідей.
Попереду у вас – вдалий час для творчості. Намагайтеся частіше їсти здорову їжу, піклуватися про своє тіло і частіше знаходити час для творчого самовираження. Так ви допоможете своїй свідомості розкрити себе. Навчіться кулінарії, садівництва, крою, письму або нової мови – чого завгодно, лише б у вас лежала до цього душа.

Синій
Синій – це колір просвітлення. Він асоціюється з водою, а значить, у вас є все, що потрібно, щоб добре розуміти себе і свої дії. У вас добре розвинена інтуїція, тому що ваш покровитель – небесна планета Нептун. Саме вона зазвичай захищає всіх екстрасенсів і цілителів. Якщо ви не готові до зростання в цьому напрямку, то напевно дуже сентиментальні і страждаєте від частих безпричинних перепадів настрою. Коли ваше шосте відчуття активізується, все змінюється. Ви сповнені сил, енергії і використовуєте свою інтуїцію для того, щоб жити зі смаком і задоволенням. Вам потрібно вчитися частіше довіряти своїм інстинктам.
Рано чи пізно люди подібні до вас приведуть світ до Нового Світового Порядку, і, можливо, хтось із вас отримає одну з провідних в ньому ролей.
Прийміть свій талант. Рухайтеся разом з ним.

Чорний
Всупереч поширеній думці, чорний – це колір не Зла, а Самозахисту і самоаналізу (якщо копнути глибше). Ми повинні добре пізнати самих себе перш, ніж зможемо просунутися в цьому земному світі. Ми повинні розібратися, чого хочемо насправді, і лише потім рухатися далі. Вибираючи цю свічку, ви як би говорите: “Мені потрібно зупинитися і подуматиˮ. Зараз для вас дуже вдалий час для того, щоби прислухатися до свого внутрішннього голосу, отримати відповіді на всі питання, які довго чекали свого часу, знайти нову мету і зрозуміти зв’язок між собою і довколишнім світом.

У найближчі дні постарайтеся проводити більше часу на самоті. Гуляйте на природі або в парках, посидьте в кафе і поспостерігайте, як навколишній світ біжить по своїх справах.
Почуйте свій внутрішній голос. І будьте готові до сюрпризів, які він може вам піднести. Переконайтеся, що готові виконувати його вказівки.

Валерія ДУМАНСЬКА

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ