Ректор тернопільського ВИШу показав дуже поганий приклад своїм студентам

0
1223

18302286_1494304287302137_1105239296_nЦе той випадок, коли вірити доводиться чуткам, а не офіційній інформації. А згідно з чутками, вчора увечері на вулиці Микулинецькій ректор Тернопільського національного економічного університету Андрій Крисоватий розбив свій, придбаний на зарплату, Range Rover.

На щастя, у цій аварії ніхто не постраждав. А очевидці стверджують, що Андрій Ігорович був трішки напідпитку. Але чекати правоохоронців він не став, з місця події його хтось забрав.

Знову ж таки усе це на рівні чуток. Хоча є не лише фото з місця аварії, а й відео. Але правоохоронні органи поки що мовчать. Ситуація починає нагадувати випадок з голово. Обласної ради Віктором Овчаруком. Тоді також намагалися спочатку замовчати, а пізніше з’ясувалося, що Віктор Вікторович хоча і перебував за кермом, але був цілком і повністю тверезим.

Не виключено, що і Андрій Крисоватий днями принесе у поліцію довідку, що у його крові алкоголю не було не лише в той вечір, а й взагалі від народження.

Хоча якщо факт перебування ректора за кермом у нетверезому стані підтвердиться, то він мав би піти з посади. Тому що не має права вчити молодь, людина, яка подає їм такий негативний приклад. Хоча про що це я? Це у цивілізованій Європі так чинять. А у нас, коли за кермом у стані алкогольного сп’яніння затримують «смертного» українця, то громадськість одразу довідується скільки проміле у нього було в крові. Коли ж мова заходить про «небожителів», їм якимось дивом вдається вийти сухими з води. Що вкотре підтверджує, що до Європи чи з безвізом, чи без нього нам ще дуже далеко.

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ