Хто задовільнив голову Тернопільської ОДА?

0
733

Степан Барна задоволений. Така інформація кілька днів тому з’явилася на сайті Тернопільської обласної держадміністрації. Пік задоволення Степана Степановича припав на 7-9 січня.

Ви не подумайте, голова ОДА отримав задоволення не від куті і всього, що до неї додається. Керівник області задоволений оперативною роботою всіх служб під час погіршення погодних умов.

Усі без винятку служби спрацювали оперативно. Мова йде про Службу автомобільних доріг, Національну поліцію і представників рятувальників.

Сам Степан Степанович тими днями, коли областю крокувало не лише Різдво, а й сильні морози, гостював у батьків, а не зі службового кабінету координував роботу відповідних служб. Але осторонь вирішення проблеми він не залишився. На своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук Степан Степанович попросив повідомляти його про стан доріг в області. І люди відгукнулися – повідомляли. Так що він точно знав, що в області усе добре.

15966232_1347337632003181_1466521532734464813_n

А це найголовніше. Бо як каже народна мудрість – чим би не бавився голова ОДА, головне, щоб працювати не заважав. А ще головніше, що він залишився задоволеним. Та і ми з вами також. Бо чого гріха таїти – відповідні служби нашої області таки спрацювали на совість.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ