Санта-Клауси у Тернополі вестимуть здоровий спосіб життя

0
275

5den-biguКоординатор організації Runday в Тернополі Руслан Ружицький закликає тернополян завершити рік святковим костюмованим забігом. Для цього потрібно знайти червоні шапки, підготувати білі бороди, або вигадати будь-які інші тематичні костюми, Старт 31 грудня о 10-й годині ранку.

Щосуботи, незалежно від погоди довкола Тернопільського ставу відбувається оздоровчо-дружній забіг, де усі бажаючі цілком безкоштовно можуть не лише «спалити» зайві калорії та емоційний негатив, а і побувати у цікавій компанії і знайти нових друзів.
– Суботні забіги в Тернополі започаткували з жовтня. – розповідає Руслан. – Це вже буде 12-й. Приходьте з друзями та позитивним настроєм. Розминка починається о 9.30. Вітаємо всіх Сант! Із собою можна взяти теплий чай. Хоча навряд чи він знадобиться – погода має бути ясною, а від бігу – точно гаряче!
Реєстрація безкоштовна і швидка, але обов’язкова – https://runday.org/register/

– Для того, щоб наш забіг пройшов якомога вдаліше, іще раз нагадуємо всім роздрукувати та взяти з собою на забіг свої QR-коди. – продовжує Руслан Ружицький. – До речі, парад Санта-клаусів проходить в багатьох країнах світу, зокрема в Канаді, США та Великобританії. У Торонто його започаткували ще у 1905 році. Також у світі відомий парад двійників письменника Ернеста Хемінгуєя. Хочеться побажати організаторам з часом вигадати біг, на честь наприклад Миколая, або іншого словянського, українського героя. Певна, це стане справжньою родзинкою не лише організації Runday, а і Тернополя.

Нагадаємо:
Що таке Runday? Це регулярні щотижневі забіги довжиною 5 км, які є абсолютно безкоштовними і необмежені віком, а також рівнем тренованості учасників. Це змога знайти однодумців, або приєднатися до сім’ї любителів бігу.
Місце зустрічі – площа на набережній перед Центральним причалом (як спуститись сходами з фонтаном «Каскад») о 9:30.
Наталя ВОЛОТОВСЬКА
БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ