Міська рада таки зробила щедрий подарунок тернополянам

0
719

1266124_1278569Не минуло й місяця, коли міський голова Тернополя Сергій Надал переконував тернополян, що питання підняття вартості проїзду у громадському транспорті не на часі. Тоді нібито деякі перевізники натякнули, що маршрутки зможуть возити пасажирів мінімум за 4 гривні. Але міська рада виступила різко проти.

Сам Сергій Віталійович наголосив, що цю тему не потрібно навіть обговорювати. Навіть більше, міський голова зауважив, що тернополяни все частіше скаржаться на якість перевезень і міська рада буде суворо карати порушників. А із деякими готова навіть розривати договори на перевезення.

«Я навіть не буду обговорювати на даний час тему підвищення ціни за проїзд. Мерія й так пішла їм на поступки. Після того, як з державного бюджету припинили виплачувати кошти на компенсацію перевізникам за перевезення пільгових груп населення, ці кошти були  виділені з міського бюджету. Тим більше, розрахунки підтверджують, що ціна у три гривні зараз цілком ринкова і прибуткова для перевізників. Найближчим часом у тернопільських маршрутках  запрацює електронний квиток (цей проект вже стартував у місцевих тролейбусах), і тоді стане зрозумілим для всіх, яка ціна економічно обґрунтована. Тому цю тему закрили. Крапка». – підсумував тоді Сергій Віталійович.

Його можна зрозуміти. Це сталося якраз у дні аномального снігопаду, коли рейтинг міського голови серйозно засипало снігом. Потрібно було якось його піднімати. Ось і розповсюдили інформацію про те, як Сергій Віталійович захищає тернополян від жадібних і знахабнілих перевізників. Але, як кажуть, не довго музика грала, не довго сніг лежав…

Вчора у стінах міської ради засідав виконавчий комітет. Засідка пройшла успішно – виконали усе заплановане. З 10 січня тернополяни платитимуть за проїзд у громадському транспорті – у тролейбусах 3, а у маршрутках 4 гривні.

Варто зауважити, що раніше, коли йшлося про підняття тарифів нам хоча б обіцяли, що покращиться якість перевезення. Що у маршрутках не лунатиме шансон, водії почнуть з повагою ставитися до пасажирів і хоча б через раз не принижуватимуть пенсіонерів.

Тепер же нам нічого не обіцяють, бо знають, що ніхто нічого не виконуватиме. І їздитимемо ми все у тих же брудних маршрутках, у яких на ходу відлітають колеса, але платитимемо за цей «сервіс» трішки дорожче.

До слова, кілька тижнів тому міський голова натякнув, що у Тернополі роблять все можливе для зменшення вартості тарифів на тепло. Так що, шановні тернополяни, якщо найближчим днями ви отримаєте нові платіжки, у яких опалення коштуватиме набагато дорожче – не дивуйтеся. Це просто Сергій Надал вкотре дотримує слова.

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ