Міського голову Тернополя знову підставили

1
1454

zavantazhennyaКажуть, життя як зебра – смуга біла, смуга чорна. Ось так живеш собі, горя не знаєш, бруківку кладеш, а тут як сніг на голову випадає сніг. І здавалося б – він білий, а у житті чомусь стає так чорно-чорно. І лише докладеш неймовірних зусиль, щоб дати собі з ним раду, як тут приїжджає прем’єр-міністр.

І ніби нема нічого поганого у відвідинах Тернополя Володимира Борисовича – щось там вручив, щось відкрив, за щось навіть по голівоньці погладив. Але тут як на лихо наднесло маршрутку. І то ж треба, щоб саме 13 номера.

А ще ж треба, що керівник уряду вирішив у неї зайти. Про що він там розмовляв з водієм –  існує багато версій. Одні подейкують, що хотів проїхатися з посвідченням, але водій йому відмовив. Інші, що поцікавився вартістю проїзду і вирішив після цього йти пішки. Треті подейкують, що водій почав рух ще до того, як зачинив двері, і Володимир Борисович тонко натякнув йому, що так чинити не годиться.

Та не так важливо, у чому був конфлікт. Гірше, що вийшовши з маршрутки, прем’єр-міністр пригадав молодість. І розповів присутнім, серед яких був і Сергій Надал, що у ті часи, коли він був міським головою Вінниці, отакі маршрутки поміняли на комфортабельні автобуси.

Що ту скажеш? Тернополяни давно нарікають на погану якість перевезень. Але перевізники їх вперто не чують. Місцеві перевізники знають лише одне – потрібно постійно піднімати вартість проїзду.

Є у міській раді цілий начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку. Але він з незрозумілих причин чомусь завжди підтримує перевізників, а не пасажирів. Можливо тому, що він і сам один із перевізників. Якщо не помиляюся 13-й маршрут належить саме йому. І ось дійшло до того, що про тернопільські маршрутки з легкої руки прем’єр-міністра уже говорить уся країна. І говорить не найкраще.

Заступника, який не спромігся дати раду із снігом, Сергій Віталійович відправив у Китай. Ніхто не здивується, якщо цей начальник управління поїде кудись до Мексики.

З іншого боку, міському голові Тернополя час уважніше придивитися до свого найближчого оточення. Щось останнім часом надто багато негараздів вигулькнуло на поверхню у файному місті. А як казав один політик, прізвище якого краще не згадувати: кадри вирішують все.

P.S. Це ще не всі неприємності з громадським транспортом. Усе той же прем’єр-міністр натякнув, що з наступного року проблеми компенсації за пільговий проїзд ляжуть на плечі місцевих бюджетів.

– Це ваш транспорт і ваші пільговики, то ви і думайте, де брати кошти. – підсумував Володимир Гройсман.

Марко КЛЕВЕЦЬ

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ