Дуже хороша новина для тернопільських правопорушників

0
196

1385492_1411756Нова патрульна поліція все більше розчаровує. Потрощені автомобілі, незнання правил дорожнього руху, проблеми з фінансуванням автопарку, скарги простих тернополян – все це вже важко приховати за ширмою «зняли котика з дерева», чи «повернули загублене пенсійне посвідчення». – пише «Терен»

Тернополяни, викликаючи патрульну поліцію за номером 102, все частіше чують: вільних патрулів немає. Навіть, коли диспетчер підтверджує виїзд наряду, його можна чекати і не дочекатися. Це той прикрий випадок, коли таксі на виклик приїжджає швидше, ніж стражі порядку.

Як приклад, що ілюструє цю ситуацію, можна навести подію, що трапилась 8 листопада ввечері на вулиці Живова у Тернополі. Автомобіль збив жінку на пішохідному переході і втік. Тернополяни пишуть в соцмережах, що поліцію викликали … 5 разів.

Наявність проблеми підтверджує і начальник Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол.

З 17 екіпажів, які були на початку створення патрульної поліції, зараз на виїзди задіюється 6. Тобто майже втричі менше, зазначав О.Богомол на одній з останніх зустрічей з громадськими активістами. За його словами, були дні, коли майже на 2 десятки викликів ніхто не приїжджав бо не було вільних екіпажів.

Реформа поліції все більше нагадує українське прислів’я: хотіли, як краще, а вийшло як завжди. Красива ширма під назвою «мій новий коп» починає оголювати проблему, що стосується кожної людини – безпека. А саме відчуття безпеки лежало в основі довіри та любові до патрульної поліції.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ