Тернопільських поліцейських кусають не лише бабусі-рецидивістки, а й іноземці

0
363

1644230.gСитуація із затриманням тернопільськими поліцейськими пенсіонерки, яка на несанкціонованому ринку продавала петрушку, набула ледь не всеукраїнського резонансу. Шестеро патрульних арештували одну злісну порушницю громадського порядку. Нещодавно з’ясувалося, що пенсіонерка – рецидивіст. Проблеми з правоохоронцями у неї виникають не вперше. «Кримінальне» ж минуле бабусі сягає ще тих часів, коли вулиці Тернополя патрулювали не поліцейські, а міліціонери.

Варто зауважити, що незважаючи на чисельну перевагу у живій силі, патрульним цей арешт дався не так вже й легко. Пенсіонерка вкусила одного з них і трішки попсувала форму.

Вчора ж іще один тернопільський патрульний спробував на собі міцність зубів правопорушника.

Наряд поліції прибув за викликом у квартиру будинку на вулиці Тролейбусній. Там вони застали громадянина Руанди з травмованою головою. З’ясувалося, що побив його ще один іноземець – з Нігерії. Знайти нігерійця на вечірніх вулицях Тернополя не склало труднощів навіть для наших правоохоронців. А ось затримати його виявилося складніше. Він опирався, поводив себе агресивно і у підсумку – вкусив патрульного.

Його все ж доправили до відділку. Тепер, крім нападу на правоохоронця при виконанні службових обов’язків, йому ще й загрожує депортація. Адже на території нашої країни він уже 6 років перебуває незаконно.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ