Лави тернопільської поліції поповнила дівчина з дуже відомим прізвищем

0
353

Сьогодні, 23 січня, в Управлінні патрульної поліції тернополян склали присягу на вірність українському народу. Серед них є і сестра Олени Підгрушної, Юлія Підгрушна. – повідомляє Терен

Загалом, ряди патрульної поліції поповнили на 20 людей, 8 із яких – дівчата.

– Всі вони навчалися в Рівненській області. Вивчали, окрім тактики, адміністративну та юридичну справу. Проте до завершення навчання дійшли не всі, а лише 20 людей, – розповів начальник Управління патрульної поліції Тернополя Богдан Шевчук.

Традиційно розпочали урочистості із вітального слова нового наставника патрульних Богдана Шевчука, після цього наснаги «новобранцям» побажав начальник ГУНП Олександр Богомол.

– Ви маєте розуміти: за новою формою, за новим службовим автомобілем також є відповідальність, яку ви тепер будете нести кожного дня. Ви маєте розуміти, що тут будуть і розчарування, тож я вам бажаю, щоб ви ті розчарування перебороли, – сказав Олександр Богомол.

Опісля нових патрульних поблагословив священик та побажав їм успіху у роботі.

– Це була моя мрія з дитинства. Я хочу служити своїй країні та захищати наш народ, тому я тут, – розповідає сестра Олени Підгрушної, Юлія Підгрушна.

До вступу у лави патрульної поліції Юлія навчалася у Київському національному університеті внутрішніх справ на юриста, та в Тернопільському національному економічному університеті за спеціальністю «фінанси».

– Я вважаю, що це відповідальна робота. А оскільки я відповідальна людина, то ця робота якраз для мене, – розповідає колишній учасник АТО Андрій Лесик.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ