Колишня тернополянка не має грошей на дитину, але має на 10 квартир

0
2795

60075Наші дорогі, тепер уже в буквальному значенні цього слова, народні депутати, попри все доволі часто дозволяють собі поскаржитися на життя. Одним з найвідоміших скаржників є Ганна Гопко. Свого часу вона жила і вчилася у Підволочиську Тернопільської області. Потім перебралася до Львова. У Верховну раду пройшла за списками «Самопомочі», але з партією була не довго – виникли якісь непорозуміння і Ганна покинула політичну силу, яка вивела її у люди.

Але не своєю депутатською діяльністю прославилася панні Ганна. Минулого року в ефірі одного з телеканалів вона поскаржилася, що депутатської зарплати їй не вистачає, щоб придбати дитині до школи найнеобхідніше. Після такої заяви депутатки Львівської міської ради від ВО «Свобода» зібрали гроші і придбали ранець, який попросили передати Ганні Гопко її колишнього партійного лідера Андрія Садового.

А нещодавно Ганна Гопко оприлюднила свою електронну декларацію. Вона разом з чоловіком володіє десятьма квартирами у Львові і Києві. А на рахунку у неї скромні 89 тисяч доларів.

Ось тут і виникає запитання, що ж таке купувала дитині до школи людина, яка володіє такими статками, що їй на це не вистачило грошей?

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ