Колишня тернополянка не має грошей на дитину, але має на 10 квартир

0
2752

60075Наші дорогі, тепер уже в буквальному значенні цього слова, народні депутати, попри все доволі часто дозволяють собі поскаржитися на життя. Одним з найвідоміших скаржників є Ганна Гопко. Свого часу вона жила і вчилася у Підволочиську Тернопільської області. Потім перебралася до Львова. У Верховну раду пройшла за списками «Самопомочі», але з партією була не довго – виникли якісь непорозуміння і Ганна покинула політичну силу, яка вивела її у люди.

Але не своєю депутатською діяльністю прославилася панні Ганна. Минулого року в ефірі одного з телеканалів вона поскаржилася, що депутатської зарплати їй не вистачає, щоб придбати дитині до школи найнеобхідніше. Після такої заяви депутатки Львівської міської ради від ВО «Свобода» зібрали гроші і придбали ранець, який попросили передати Ганні Гопко її колишнього партійного лідера Андрія Садового.

А нещодавно Ганна Гопко оприлюднила свою електронну декларацію. Вона разом з чоловіком володіє десятьма квартирами у Львові і Києві. А на рахунку у неї скромні 89 тисяч доларів.

Ось тут і виникає запитання, що ж таке купувала дитині до школи людина, яка володіє такими статками, що їй на це не вистачило грошей?

Марко КЛЕВЕЦЬБЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.