У тернопільській міськраді переворот чи революція?

0
850

05_130416_DSC_7055Поки люди святили яблука, депутати тернопільської міської ради сьогодні зібралися на сесії. Питань для вирішення було багато і більшість з них – земельні.

Але чи думав, розпочинаючи сесію, міський голова, що саме сьогодні йому почнуть «копати яму»?

Справа у тому, що досить несподівано у міській раді з’явилася нова «коаліція». Увійшли у неї нейтральна БПП, опозиційна до міського голови «Самопоміч» і, як не дивно – «Свобода».

Саме так, партія, яка стільки років підтримувала Сергія Віталійовича, раптом від нього відвернулася. Назавжди чи ні – покаже час. Але вже сьогодні це нове обє’днання завадило прийняти кілька рішень. Наприклад – відмінили реконструкцію торгових рядів на вулиці Живова. Та й головування у земельній, чи не найважливіший комісії, перейшло до представника «Самопомочі».

Подейкують, що за цими «рухами» стоїть голова тернопільської ОДА. Адже навряд чи без «благословення» Степана Степановича БПП перейшов би на інший бік. Адже свого часу саме представник цієї політичної сили отримав посаду секретаря міської ради, а навзаєм «порошенківці» підтримали Надала. І ось ця схема рухнула.

Як розвиватимуться події далі –  важко спрогнозувати. Але те, що поміж «свободівців» нема єдності, було помітно вже давно. Як бачимо, в однопартійців міського голови рука не здригнулася кинути йому виклик. Чим же відповість Сергій Надал?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ