Чому деякі тернопільські партії води у рот набрали

0
247

18052638_1546565495417216_2085436761_n-655x333Від вчорашніх подій під стінами Тернопільської міської ради ще довго йтиме відлуння. У соціальних мережах цю тему не обговорює тільки дуже лінивий. Відреагували на неї і деякі партії.

Так, «Свобода», «Самопоміч» і БПП оперативно виступили із заявами. Хоча цей конфлікт вони оцінюють дещо по-різному. Але тут, як мовиться, кожен бачить ситуацію зі своєї дзвіниці.

Але ж у Тернопільській міській раді є ще й інші політичні сили. А вони чомусь відмовчуються. Так, «Батьківщина», яка практично першою відреагувала на голосування своїх депутатів за генплан, позбавивши їх членства у партії, поки що не обмовилася жодним словом.

Мовчать і радикали. На їх офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук взагалі останній запис зроблено 15 лютого і той про Юлію Тимошенко.

А ще ж є «Народний контроль». Так, так саме вони перед виборами обіцяли змусити владу працювати чесно. 4 квітня голова фракції «Народного контролю» у Тернопільській міській раді Володимир Бліхар наголошував, що політична сила, яку він представляє, зробить усе, аби кожен житель Тернополя був задоволений рішенням депутатів. До речі, двоє депутатів від «Народного контролю» підтримали скандальний генплан. А ось сам Володимир Бліхар ту сесію проігнорував. Напевно, щоб тернополяни не висловлювали невдоволення.

Тож чому все-таки відмовчуються ці політичні сили? Своїм мовчанням вони тонко натякають, що це не їх війна? Чи їх просто мало цікавлять події, які відбуваються у Тернополі?

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ