Депутат тернопільської міськради знає, як собі допомогти

0
228

gryctshyn_aУ вівторок, 8 листопада в приміщенні  «Тернопільводоканалу» в пообідню пору  відбувався прийом громадян головного інженера  комунального підприємства Романа Романіва. Назбиралось з півтора десятки  людей. – пише Часопис

Десь о 14.40 до його кабінету спробував без черги пройти якийсь мужчина. На зауваження з цього приводу оточуючих, чоловік відрекомендувався депутатом Тернопільської міської ради від «Самопомочі» Андрієм Грицишиним та пояснив свою поведінку тим, що, як народний обранець від громади, має право позачергово заходити куди завгодно і коли завгодно. Після своїх слів він нахабно зайшов до кабінету головного інженера.

Коли ж людям увірвався терпець і вони через декілька хвилин зайшли услід за депутатом, то побачили, як кажуть, «картину маслом». Головний інженер штампував та підписував документи пана Грицишина, які той йому підсовував.

У кабінеті зчинився ґвалт і люди звинуватили  пана депутата у тому, що той  нахабно прийшов вирішувати свої власні проблеми і аж ніяк не захищати інтереси виборців. Проте народний обранець на це не зважав і ,завершивши справу, під крики «Ганьба!» і «Коли ви вже нажеретесь?!»  вийшов з кабінету і пішов у своїх справах. А  знервовані та ображені люди повернулись на свої місця чекати своєї черги.

Коментувати такі дії депутата – марна справа. Нехай люди роблять висновки: хто є хто в депутатському корпусі міської ради.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ