Лідера тернопільської «Батьківщини» звинувачують у неправді

2
465

13981Днями у Тернополі побував Потяг єднання України «Труханівська Січ». Та не встиг потяг ще покинути наше місто як виник маленький скандал.

Катерина Бойко, голова правозахисної Громадської Організації “Об’єднання бойових побратимів” звинуватила лідера Тернопільської «Батьківщини» Василя Деревляного у надмірному піарі.

Суть проблеми – на сайті місцевих «бютівців» зявилася інформація, що ледь не їх підтримка дала змогу сотням дітей з Донецька і Луганщини відвідати Тернопіль. А Василь Тимофійович долучився до цього чи не найбільше, ставши генеральним спонсором заходу. За що йому дуже вдячні всі учасники «Потягу єднання».

А ось пані Катерина запевняє, що цей проект – поза політикою і у ньому заборонена будь-яка агітація і участь політичних партій та їх лідерів.

Тому добрий десяток громадських організацій, які реально долучилися до організації проекту вимагають від тернопільських «бютівців» не лише зняти із свого сайту інформацію, яка не відповідає дійсності, а й подати офіційне спростування. Термін «ультиматиму» спливає сьогодні. Якщо цього не станеться, організатори планують скликати прес-конференцію і донести до громадськості усю правду.

На 9 годину ранку на сайті «Батьківщини» не лише не було спростування, а все ще й була розміщена публікація про неймовірну і надзвичайну допомогу Василя Деревляного цьому проекту.

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ