Лідер тернопільської «Батьківщини» працевлаштує Юлію Тимошенко?

0
355

apx1830На фоні більшості українських чиновників лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко не те, щоб виглядала бідним родичем, але й до багатих записати її рука не підіймається.

У Юлії Володимирівни навіть житла свого нема. Орендує вона скромний будиночок, площею майже 600 квадратів. У декларації вказана квартира. Але вона помилково не знята з декларації і насправді Юлії Володимирівні не належить. Нема у неї і машини. Сім’я володіє двома автівками, але вони належать чоловікові.

Єдине, що у Юлії Тимошенко є і чого у неї не відбереш – це ювелірні вироби. Усілякі там «Шанелі» і «Картьє». Щоправда, Юлія Володимирівна не пам’ятає ні коли їх придбала, ні скільки вони коштували.

Є трішки грошей. Але також мізер. Бо що таке сьогодні для вітчизняного чиновника якихось півмільйона гривень у банку і 300 тисяч готівкою.

Але не лише верховний лідер «БЮТу» живе ледь не у злиднях. На місцях ситуація не краща. Керівник тернопільської «Батьківщини» Василь Деревляний також не має чим дуже хизуватися.

Квартира, гараж, машина – усе належить дружині. Василь Тимофійович у приватній власності має лише корівник. З іншого боку – не найгірший варіант. У разі чого буде куди докласти руки і зусилля. А якщо у «Батьківщини» справи підуть дуже вже погано, то й Юлія Володимирівна без роботи не залишиться.

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ