Не дочекавшись поліції, житель Тернопільщини нагодував і відпустив злодія

0
1615

zlodiyЖитель Копичинців Гусятинського району Роман Островський відпустив злодія, який серед ночі прийшов на його подвір’я.

–  Ми до пізньої пори квасили капусту. – розповідає Роман Карлович. – Ще вечеряли. О першій годині ночі на подвір’я, де стояла машина, прийшов злодій. Пес у вольєрі почав сильно гавкати, спрацювала світлотехніка і одразу все засвітилося. Чую, жінка і невістка кричать – викликай міліцію. А я відкрив хвіртку, вийшов до нього спокійно. Почав з ним спілкуватися, як з людиною.

– Чого ти прийшов? – спитався.

– Я хочу їсти. – відповів чоловік.

– Вночі ти шукаєш, де поїсти?

Роман Островський ще трохи поговорив із непроханим гостем і закінчилося тим, що дав йому шматок хліба із салом. Рідні зателефонували в поліцію, але там сказали, що приїдуть через 40 хвилин.

– Ми як взнали, що наша доблесна поліція оперативно приїде через 40 хвилин, вирішили його відпустити з Богом. – продовжує пан Роман. – Я відповів, що не треба приїжджати і сам з ним справлюся.

Він дякував, вибачався. Ще з поліції питалися, чи ми його не били. А чого мав його бити? Чоловік не хамив, не поводився жорстоко. Я поставився з розумінням до нього. Він прийшов красти, а розійшлися мало не друзями. Виявляється, що це – колишній «зек». Постійно сидить в тюрмі. Три роки – у нього найбільший термін, що він на свободі. Що дивуватися йому? Це вже привичка – такий стиль життя.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ