Справедливості тернополяни дочекаються аж після Нового року

0
327

113562Жителі Тернопільської області уже давно звикли, що є найбіднішими в Україні. Влада каже, що це через те, що область аграрна. Що б там не було, але мізерні зарплати у підсумку перетворюються на такі ж мізерні пенсії. Така собі карма.

Але ось днями областю почали ширитися чутки, що уже зовсім скоро, а вірніше з Нового року, ситуація кардинально зміниться. І що тернополяни почнуть отримувати мінімальну зарплату у розмірі 3200 гривень. Про це уже чули всі. Цю новину кілька останніх днів активно обговорюють у чергах, громадському транспорті і на кухнях.

Але не всі тернополяни у курсі, що це ще не кінець. Вирішивши підняти «мінімалку» у зарплаті, наші урядовці підготували ще кілька сюрпризів.

Володимир Гройсман пообіцяв, що наведе лад і з пенсіями. Щоправда, як саме це зробить, ще не дуже уявляє. Тому що уряд лише розпочав роботу над створенням справедливої пенсійної системи. Якщо ж урядовцям таки вдасться цю роботу завершити, то з’явиться абсолютно нова система, яка дозволить людям отримувати справедливу пенсію.

Але і це ще не фінал. У своєму потягу до справедливості наші урядовці вирішили ще й навести лад з лікарськими засобами. Усе той же Володимир Гройсман наголосив, що найближчим часом уряд прийме рішення, яке дозволить забезпечити з 1 січня справедливі ціни на ліки.

Отже тепер тернополянам варто за будь-яку ціну дотягти до Нового року. Бо уже зранку 1 січня вони прокинуться не лише з головним болем, а й у зовсім іншій, справедливій державі

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ